Hakkımızda

Bildiğimiz İşin En İyisini Yapıyoruz. Fotoğraf Çekiyoruz!

hakkimizda-fotograf-malzemeleri

Netstüdyo bünyesinde bulunan fotoğrafçılar Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümü mezunu olan, mesleğine gönülden bağlı genç ve dinamik ekipten oluşmaktadır. Kaliteli ve profesyonel çalışma anlayışımızla amacımız müşterilerimize kalitenin ne olduğunu sadece hatırlatmak değil aynı zamanda kaliteli ve hedefe uygun işlerin insanları ne kadar mutlu edebileceğini de göstermektir.

Bu anlayışla aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz:

Fotoğrafa bakış açımız

Teknolojinin gelişmesiyle bir fotoğraf makinesine kavuşmak her normal insan için basit bir hale geldi ve birçoğumuzun anı olarak saklayabileceği anlık fotoğraflar birer yığın olarak bilgisayarlarımıza depolanmaya başladı. Buna istinaden geçmiş sadece sanal bir görüntü olarak kenara bırakılan bir hale geldi aslında. Basılı bir fotoğraf ile bilgisayar ekranındaki bir fotoğraf arasındaki duygu farkını sizlerin de çok iyi bildiğini biliyoruz. Bizler deklanşöre basarken bir ömür boyunca o anın duygusunu ve heyecanını yaşamak isteyeceğiniz fotoğrafları çekmek için tüm tecrübe ve duygumuzu sizin için ortaya koyuyoruz.

Ticari olarak çekilen fotoğraflar ise ya ürünü anlatmakta yetersiz kalmasından ya da ürünün ulaşması gereken kitleye hitap edecek karakterde olmamasından dolayı daha ticari hayatinin en başında başarısız olan ürünle birlikte kaybolup gidiyor. Her başarılı ürünün karakterini yansıtan nitelikli bir fotoğraf vardır. İşte bizler bu noktada gerek özel anlarınızda gerekse ürününüzün hak ettiği değerin fotoğraflara aktarılmasında sizleri memnun etmek gayesindeyiz. Bu niyetle her zaman bizimle tekrar çalışmak isteyecek olmanızı hedefleyerek çalışıyoruz.

Teknik ve pratik olarak hazır bir ekibiz ve sizleri de kaliteli hizmet anlayışımızla memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. Beraber keyifle çalışmak dileğiyle…

Teknik Ekipmanlarımız

Ekipman olarak Canon ürünleri kullanmaktayız:

Call Now Button