Drone Kiralama Hizmeti

Drone Kiralama DJI Phantom 3 Pro 4k Kamera

drone-kiralama-havadan-fotograf

Drone Kiralama Hizmeti Hakkında…

Drone Kiralama hizmetiyle havadan fotoğraf çekimi yaptırabilir veya 4k kalitesinde profesyonel videolara sahip olabilirsiniz. Bu hizmetten Turlar, Tekne Turları, Organizasyonlar, Kır Düğünü, Apartman/Villa Arazi Çekimleri, Hotel Tanıtımı, Klip Çekimleri, Dış Mekan Fotoğraf Çekimi yapan bütün sektörler yararlanabilirler. Çekimlerde elde edilen ham görüntü dilerseniz ekibimiz tarafından düzenlenebilir ve ya HDD ile çekim sonrası anında teslim alabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere tüm illerde Drone Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Drone Kiralama hizmeti alarak projenizde yer alacak ve işinizi tamamlayacak havadan görüntülere sahip olabilirsiniz. İsterseniz havadan çekim yapılırken 4k video yada 20mp değerinde fotoğraflar elde edebilirsiniz. Firmamız öncelikli olarak İstanbul Drone Kiralama bölgesinde faaliyet göstermesinin yanında şehir dışı drone ile havadan çekim yaparak projelerinize tamamlayıcı havadan çekim görüntüleri ile tamamlamaktadır.

İstanbul Drone Kiralama

İstanbul Drone Kiralama hizmetinini ekibimizde tecrübeli pilotlar SGHM sertifikalıdır ve DJI Phantom 4 Pro cihazımızla havdan çekim hizmeti vermekteyiz. Günlük kiralamada 30 dakika havadan kalabilen ve 4k 60fps ye kadar video kaydı yapabilen 3 adet pil ile hizmet vermekteyiz ve ihtiyacınız olduğu kadar çekim süresinde pil dolumu yapılarak çekilmesini istediğiniz sahneler tamamlanana kadar hiç bir ek ücret talep etmeden tamamlıyoruz.  Drone Kiralama kamera ile 4k kalitesinde havadan video çekimi yapmaktayız. Havadan fotoğraf çekiminde görsel teknik olarak 12mp boyutunda olmasına rağmen fotoğrafın baskı olarak kullanmasını tavsiye etmiyoruz. DJI marka Drone modellerinin içinde bulunan sensör 4k video çekimine uygundur. DJI marka araçlar ile yapılacak olan fotoğraf çekiminden elde edilecek olan görsellerin sosyal medya, internet sitesi gibi yerlerde kullanılması daha doğrudur.

Drone Kiralama Fiyatı (Ücreti)

Havadan çekim fiyatımız  (ücretimiz) yapılacak olan proje hakkında sizden yazılı olarak gelecek olan bilgilendirmeler doğrultusunda fiyatlandırılıp, tarafımızca size yazılı olarak fiyat teklifi dönüşü yapılacaktır. Bizimle çalışmak isteyen firmalar için Drone Kiralama fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz; İstanbul Drone Kiralama Hizmeti projeniz için en uygun maliyete hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz ve ya GSM numaramızı arayabilirsiniz.

Tekne Turları, Organizasyonlar, Kır Düğünü, Apartman/Villa Arazi Çekimleri, Hotel Tanıtımı, Klip Çekimleri

Yorumlar

5
5,0 reyting
Ürün Notu: 5 Yıldız.
5 Yıldız100%
4 Yıldız0%
3 Yıldız0%
2 Yıldız0%
1 Yıldız0%
5,0 reyting
27/04/2020

Kendi drone mizin düşmesi sonucu çekim netstüyo sayesinde tamamlanabildi, hızlıca ulaşıp hizmet alabildik drone kiralama için tavsiye ederim.

Erdem Toygar

Yorum Ekle

Call Now Button