Drone Kiralama Hizmeti

Drone Kiralama DJI Phantom 3 Pro 4k Kamera

drone-kiralama-havadan-fotograf

Drone Kiralama Hizmeti Hakkında…

Drone Kiralama hizmetiyle havadan fotoğraf çekimi yaptırabilir ve ya 4k kalitesinde profesyonel videolara sahip olabilirsiniz. Bu hizmetten Turlar, Tekne Turları, Organizasyonlar, Kır Düğünü, Apartman/Villa Arazi Çekimleri, Hotel Tanıtımı, Klip Çekimleri, Dış Mekan Fotoğraf Çekimi yapan bütün sektörler yararlanabilirler. Çekimlerde elde edilen ham görüntü dilerseniz ekibimiz tarafından düzenlenebilir ve ya HDD ile çekim sonrası anında teslim alabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere tüm illerde Drone Kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Drone kamera ile 4k kalitesinde havadan video çekimi yapmaktayız. Havadan fotoğraf çekiminde görsel teknik olarak 12mp boyutunda olmasına rağmen fotoğrafın baskı olarak kullanmasını tavsiye etmiyoruz. DJI marka Drone modellerinin içinde bulunan sensör 4k video çekimine uygundur. DJI marka araçlar ile yapılacak olan fotoğraf çekiminden elde edilecek olan görsellerin sosyal medya, internet sitesi gibi yerlerde kullanılması daha doğrudur.

Drone Kiralama Fiyatı (Ücreti)

Havadan çekim fiyatımız  (ücretimiz) yapılacak olan proje hakkında sizden yazılı olarak gelecek olan bilgilendirmeler doğrultusunda fiyatlandırılıp, tarafımızca size yazılı olarak fiyat teklifi dönüşü yapılacaktır. Bizimle çalışmak isteyen firmalar için Drone Kiralama için taban fiyatımız; İstanbul içi Drone Kiralama Hizmeti + Operatör 350.00 TL’den başlayan ücretle hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz ve ya GSM numaramızı arayabilirsiniz.