FOTOĞRAFÇI KİRALAMA

fotografci-kirala-2

 Fotoğrafçı kiralama hizmeti;

Şirketimizin verdiği hizmetler arasında bulunana “Fotoğrafçı kiralama” hizmeti, ihtiyaç duyduğunuz konuya uygun ekipman ve tecrübesi olan doğru fotoğrafçıyı sizlere yönlendirmekteyiz. Kadromuzda bulunan fotoğrafçılar Mimari Fotoğraf Çekimi, E-Ticaret Ürün Fotoğraf Çekimi, Mankenli Fotoğraf Çekimi, Etkinlik/Toplantı/Lansman Fotoğraf Çekimleri gibi konularda uzman arkadaşlarımızı size gerekli olan görsellerin temin edilmesi için kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Ne istediğini bilen, projesi, fikri olan insanlar/kurumlar ile çalışmayı seviyoruz. İşe sadece teknik olarak değil estetik olarak da katkıda bulunuyoruz. Fotoğrafçı kiralama hizmeti Türkiye’nin 81 ilinde hizmet verebilmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde hizmet verebilecek profesyonel kadromuz mevcuttur. Bu hizmetten farklı zaman dilimlerinden yararlanabilirsiniz;

  • 1 ile 2 saat arasında fotoğrafçı kiralama
  • 1 ile 4 saat arasında (yarım gün) fotoğrafçı kiralama
  • 1 ile 8 saat arasında (tam gün) fotoğrafçı kiralama
  • Proje bazlı fotoğrafçı kiralama

Yapılacak olan iş hakkında bizi bilgilendirmek için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Telefon ile görüşmelerimizde doğru bir fiyat teklifi sunamayız, işin gereksinimlerini doğru anlayabilmemiz için yazılı olarak bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

Yorumlar

5
5,0 reyting
Ürün Notu: 5 Yıldız.
5 Yıldız100%
4 Yıldız0%
3 Yıldız0%
2 Yıldız0%
1 Yıldız0%
5,0 reyting
27/04/2020

Kısa süreli projeler için muhteşem bir hizmet hızlı iletişim ve dakik profesyonel personel söz verdikleri gibi ekstradan bir durumla karşılaşmadık. Teşekkürler.

Didem Mutlu

Yorum Ekle

Call Now Button