Havadan Çekim Hizmeti - Drone KiralamaDJI Phantom 4 ADV

Havadan Çekim Hizmeti

Havadan Çekim Hizmeti, çekilen yerin Drone ile görüntü alarak konumun daha ayrıntılı ve anlaşılır şekilde gösterilmesi için çok önemlidir. Özellikle kurumsal şirketlerin imaj açısından kendini sergilemesi ve karşı tarafa olumlu bir izlenim bırakması için gereklidir. Özellikle yeni tamamlanan inşaat projeleri, villa peyzaj çalışmaları, çevre düzenlemesi, park ve bahçe düzenlemeleri, kamuya açık spor alanları, yürüyüş parkurları, dikili alanlar gibi yerlerin havadan drone ile görüntülenmesi zengin görsel imaj açısından önemli işleri yapan kurum, kuruluş ve şahıs şirketlerine referans olarak katkı sağlayacaktır.

Drone ile Havadan Çekim Hizmeti İşletmenize Ne Katkısı Olacaktır?

Drone ile Havadan Çekim, günümüz teknolojisi hep daha iyiyi yapmaya odaklanmış durumda, hep bir tık fazlasını yapmaya çalışmakta bu yüzden siz her nekadar piyasada bilinir olsanız da kendinizi yenilemezseniz sektore yeni giren işletmeler ciddi rakibiniz olacaktır. Yeni işletmeler kendi tanıtımlarını yapmak için mevcut olan en yüksek teknolojik hizmetlerden yararlanarak piyasada yer edinebilirler. Drone Kiralamak işletmenizin tanınmasına yardımcı olacak en önemli teknolojik hizmetlerden biridir. Tanıtım videonuzda havadan çekim görüntülerin olması size rakiplerinize gore bir adım ileriye taşıyacaktır. Websiteniz için görsel materiyallerin bir çoğunu drone kiralama yaparak temin edebilirsiniz.

Drone ile havadan çekim hizmeti

Drone ile havadan çekim hizmeti

Drone Kiralama Ücreti’nin Belirlenmesi.

Drone kiralama ücreti nasıl hesaplanır, neler dikkate alınarak teklif veriliyor.

 • Yapılacak olan işini belirli bir süreyi kapsaması (Konser, etkinlik vb.)
 • Proje bazlı, bitiş süresi belli olmayan işler (Klip, Film, Dizi, Reklam Çekimleri)
 • Şehir dışı yapılacak işler. (İstanbul dışındaki işler)
 • Tek pil ile çekilebilecek işler. (Evlilik teklifi, Belirli bir yerin bir kaç görselin ya da kısa havadan video çekiminin yapılması)
 • Havadan çekilen video’ya montaj yapılması.

Drone kiralama ücretine dahil olanlar;

 • DJI Phantom 4 Advanced + 3 adet DJI 5870mah 15.2v Batarya
 • IHA-0 tiacri sertfikaya sahip Drone Pilotu
 • Çekim yerine ulaşım. (İstanbul içi)

Drone Kiralama Phantom 4 Advanced

Drone Çekimi Sonrası Video Montaj ve Kurgulanması

Drone çekimi sonrasında elde edilen görüntülerin renk düzenlenmesi ve video montaj yapılarak istenilen süreye indirgeyerek kurgunun yapılması ek ücrete tabidir. İç materyallerin hazırlanması süreci içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Sadece havadan çekim materyallerin video klip haline getirilmesi 1-3 iş gününde tamamlanmaktadır. Drone Görüntülerinin farklı materyallerle harmanlanması dosyaların tedarik edilmesi sürecine bağlı olrak belirlenmektedir. Videoda seslendirme olması ve bunun senkronize edilmesi de oluşturulacak olan video’nun tamamlanmasına etki etmektedir.

DJI Phantom 4 Advanced Drone Kamera Özellikleri Neler?

 • 4K – 60fps video kaydı
 • Full Hd kayıtlarda 120fps kayıt imkanı
 • DNG-RAW formatında 20mp fotoğraf boyutu
 • Active Track ile nesne takip kaydı
 • Havada kalma süresi 30 Dakika’dır.
 • Hafıza kartına her pil için kayıt süresi 25 Dakika’dır.
Telefon ile arayarak Drone Kiralama Hizmeti için teklif almanız mümkün değildir. Yapılacak olan işin yazılı olarak iletişim sayfasındaki form’u doldurarark, bilgi@netstudyo.net adresine e-mail atarak ya da 0532 352 44 72 telefon numarasına WhatsApp üzerinden yazılı bir şekilde teklif alabilirsiniz. Söz uçar yazı kalır!

 

Drop a comment

Your email address will not be published.

Call Now Button