Lavanta Bahçesi Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi

Lavanta Bahçesi Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi ve Video Klip Çekimi

lavanta bahcesi video klip çekimi

lavanta bahcesi video klip çekimi

Lavanta Bahçeleri’nde fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen İstanbulda evlenecek olan çiftlere seleniyorum; Bu çılgınca görünen fikrinize varız. Biz bu çekimi deneyimledik ve hiç zaman kaybetmeden nokta atışı yaparak çekimlerinizi size yormadan tamamlayabiliriz. Nerelerde Drone ile Havadan Çekim yapılır nerede güzel fotoğraflar çekilir, en iyi poz hangi tepede verilir hepsine hakimiz.

Lavanta Bahçesinde Fotoğraf Çekimi ve Çekim Saati Tavsiyesi

Lavanta Bahçelerinde fotoğraf çekimi çok zevkli ve zorludur. Tavsiyemiz fotoğraf çekimini gün batımında yapmanızdır. Gelelim zevkli ve zorlu süreçlere. Zevkli olmasının sebebi oradaki lavanta bahçelerinin sahipleri fotoğraf çekimi için her biri farklı tasarımlara sahip çerçeve ve kapı eşiklerini lavanta bahçelerine yerleştirmişlerdir. Fotoğraf çektirmek ücretsizdir sadece doğru ışık saatinde orada olmanız yeter. Zor olan yanı ise o eşisiz lavanta kokulu bitkileri seven sizden başkaları da var 🙂 ARILAR… korkmayın onların işi sizinle değil bal yapma peşindeler fakat onlara karşı bir hareket yaparsanız bir anda iğnesini size saplayabilir ya da ısırabilir.

lavanta bahcesi fotoğraf çekimi

Lavanta Bahcesi Fotoğraf Çekimi

 

Lavanta Bahçesinde Drone ile Video Klip Çekimi

Önemli olan sizsiniz ama arka planda bulunduğunuz mekan ve orada yaşadıklarınız da güzel bi anı olacak sizin için. Lavanta bahçesinde düğün öncesi video klip çektirelim herkes yapıyor biz de yaptıralım diye düşünmeyin, hayat herkeste farklı izler bırakıyor sizin ki en güzeli olsun. Evet Salda gölünde, Lavanta Bahçelerinde, Salagassos gibi yerlerde çekim yaptık ama en son çektiğimiz en güzeli oldu bu yüzden hiç bir zaman kaybetmeyeceksiniz en güzel sizinki olacak. Bir yıldız gibi poz vereceksiniz çocuklarınız, torunlarınız vay be diyecekler gurur duyacaklar benzemeye çalışacaklar yani örnek olacaksınız biz bunların hepsini düşünüyoruz.

Lavanta Bahcesi Kuyucak Isparta

Lavanta Bahcesi Kuyucak Isparta

Lavanta Bahçesinde Drone ile Havadan Çekim

Lavanta bahçeleri ne kadar büyük alan kaplıyorsa drone ile havadan görüntülenmesi okadar da güzel oluyor. Hayal edin; el ele tutuşmuş koşarken drone ile havadan yükselerek video çekiminde siz küçülüyorsunuz ve lavanta bahçesi büyüyor bir parçası oluyorsunuz o anda.

Lavanta Bahçesi Nerede ? Nasıl Gidilir?

Lavanta Bahçesi nerede, nasıl gidilir? Isparta ili Keçiborlu ilçesi Kuyucak Köyünde Lavanta Bahçelerini bulabilirsiniz. Burdur ilinden lavanta bahçelerine gitmek Isparta ilinden gidiş ile neredeyse aynı mesafe yaklaşık 47-48 km. fakat biz salda gölünde fotoğraf çekimi ve video klip çekimi de gerçekleştirdiğimiz için Burdur’u seçtik salda gölüne 75km mesafede bulunuyor. Salda gölünde ve lavanta bahçelerinde fotoğraf çekimini bir günde tamamlayabilirsiniz. Bunu yapmanın bir kaç yöntemi var.

Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri’ne Gidiş ve Çekim Programı:

  1. Yöntem gece yola çıkıp Burdur’a gelindiğinde dinlenip akşam üstü Lavanta Bahçelerinde fotoğraf ve video klip çekimini yaptıktan sonra ertesi gün sabahtan çekim için salda gölüne geçip ogle vaktine kadar çekim yapıp oradan istanbula dönmek.
  2. Yöntem ise sabahtan yola çıkıp direk lavanta bahçelerine gitmek muhtemelen en geç 5-6 gibi orada olursunuz, lavanta bahçesinde gün batımına kadar fotoğraf ve video çekimini yapıp hotele dönmek yine ertesi sabah ogle vaktine kadar çekim yapıp İstanbul’a dönmek için yola çıkmak.

 

Bunlar en hızlı ve yorucu çekim ama aynı zamanda maliyeti de kısıyor çünkü her kaldığınız gün için ekstra yeme içme ve otel masrafınız olur, geçirilen zaman da çabası yeni çiftler bizi bekler dönmek gerek…

 

Eşsiz bir Düğün Hikayesi için Salda Gölü ve Lavanta Bahçeleri’nde Fotoğraf ve Video Klip Çekmeyi seçerseniz ve bizi tercih ederseniz sorunsuz hızlı eğlenceli bir okadar da yorucu bir sonsuz hatıraya nikahtan önce beraber imza atmış oluruz.

Call Now Button