Örnek Daire Sanal Tur 360 Derece Matterport Türkiye

hakyapi-ornek-daire-3-1

Örnek Daire Sanal Tur

Örnek Daire Sanal Tur, inşaat firmalarının son zamanlarda tercih ettikleri yeni nesil teknolojik sunum olarak öne çıkmaktadır. Uzakta olan ya da gelmek için zaman bulamayan ama aynı zamanda satılık daire arayışında olan potansiyel kişilere sosyal medya üzerinden ya da whatsapp ile hatta mesaj yolu ile örnek daire sanal tur çalışmasını göndererek örnek daire hakkında detaylı bilgi edinebilir. Örnek dairenin içerisini projenin mimar ve iç mimarlarının katkılarıyla dekor düzenlemesi yaparak potansiyel müşterilere kolay ve hızlı olan, 360 derece panoramik fotoğraflardan oluşan örnek daire sanal tur sunumu hazırlamaktadır. İnternete ulaşabildiğiniz her yerden ve neredeyse her cihazla Tablet, Akıllı Telefon, Bilgisayar, Laptop Vb. teknolojik cihazlarla örnek daire sanal tur‘u 3D gezinti haline ulaşabilirsiniz.

3D Sanal Tur

3D Sanal Tur, Matterport kamerasıyla 360 derece fotoğrafları bir araya getirerek örnek daire sanal tur oluşturuyoruz. Panoramik fotoğraflardan oluşan, 360 derece sanal tur izleyicilere eşsiz bir gezinme imkanı sunmaktadır. Örnek daire ‘yi oradaymışçasına gezebilir ve proje hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Rahat ve Kolay bir gezi deneyimi sağlayan panoramik fotoğraflardan oluşan sanal tur 3D boyut kazandırarak hem gezilen yapının dıştan planını görmek hem de kolay bir şekilde içinde gezinebilme imkanı tanıyor.

İstanbul Konut Projeleri

İstanbul konut projeleri, en çok rağbet gören ve potansiyel satışın en çok mümkün olan projeler istanbulda yer almaktadır. İstanbulda Konut Projelerinin hazırladığı örnek daire yi kolayca satın alma arayışında olan kişilere Örnek Daire Sanal Tur çalışmasıyla ulaştırabilirsiniz.

Hakyapı OnLife İnşaat Projesi

Hakyapı tarafından başlatılan Hakyapı OnLife projesinin örnek dairesi hazır. Dilerseniz Pendik’e giderek yerinde gezebilir ya da bizim tarafından hazırlanan Örnek Daire Sanal Tur sunumumuzu inceleyebilirsiniz. Proje hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sanal Tur Avantajları

  • 360 Derece Görüntüleme
  • Tüm Teknolojik Cihazlarla Sanal Tur Olarak Gezinebilme.
  • Kolay ve Hızlı 3D Gezinti
  • 3D Sanal Tur Özelliği
  • VR Gözlük 3D Gezinti
  • Matterport Türkiye Resmi Servis Sağlayıcısı

 

Siz de Matterport teknolojisinden yararlanarak resmi servis sağlayıcısı aracılıyla konut projenizin örnek daire sanal tur çekimi yaptırmak için bize ulaşarak teklif alabilirsiniz.
Buraya tıklayarak whatsapp üzerinden yazışabilirsiniz ya da 0216 706 44 72 ve 0532 352 44 72 numaralarını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Drop a comment

Your email address will not be published.

Call Now Button